284 İzlenme

Ateist Adam İşte Böyle Gömüldü

Olay Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde yaşandı. İddiaya göre, İskele Çamlık sitesinde C Blok 3 numaralı evde oğlu Özgün Yüksel ile birlikte kalan baba Atila Yüksel (76) önceki gece aniden fenalaştı.

Yaşlı adam oğlu tarafından Ayvalık Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kalp krizi geçirdiği belirlenen Atila Yüksel tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Babasının defin işlemini yaptıran Özgün Yüksel, yetkililerden dini tören yapılmasını istemediklerini beyan ederek, kabir içindeki toprağın da cenazeye değmemesi için kabrin içini tamamen betonla kaplanmasını talep etti.

Balıkesir’in Ayvalık İlçesinde kalp krizinden ölen ateist babasının cenazesinde imam ve cemaat istemeyen genç, önceden içine beton döktürdüğü mezara babasını traş takımları ve fotoğraflarla birlikte koydu.

Cenazenin defni sırasında hayatını kaybeden Atila Yüksel’in eşi Nafiye Yüksel ve oğlu Özgün Yüksel’in yanı sıra Zabıta ekipleri ile jandarma ekipleri hazır bulundu.

Defin sırasında annesini karşısında gören Özgün Yüksel çılgına döndü ve annesinin kabristan da uzaklaştırılmasını istedi. İmam ve cemaatin bulunmadığı cenaze töreninde Özgün Yüksel babasının tabutunun içine önceden hazırladığı, birlikte çekilen fotoğrafları, traş takımı, çakısı, tarağını bıraktı.

Baba Atila Yüksel isteği üzerine tabutuyla mezara bırakılarak defin işlemi gerçekleşti. Defin işleminin ardından Anne Nafiye Yüksel ile oğul Özgün Yüksel’in tartışmaları kabristanda sürdü. Jandarma ekiplerinin araya girmesiyle ana ile oğul arasındaki kavga büyümeden sonlandırıldı.

Cenazenin; Ayvalık Devlet Hastanesi morgundan alınırken, dini işlemlerin oğul Özgün Yüksel’in talebi doğrultusunda yapılmadığı bildirildi. Hayatını kaybeden Atilla Yüksel’in ateist olması nedeniyle cenazenin bu şekilde defnedildiği öğrenildi.

Ateist Adam İşte Böyle Gömüldü
Ne Kadar Biliyo?

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farklılıkları ararken birkaç kez bakacağınız fotoğraflar

Sen Anlat Karadeniz Rekor Kırdı