56 İzlenme

Sen Anlat Karadeniz Rekor Kırdı

Sen Anlat Karadeniz dizisi rekor kırdı. Reyting rekorlarını alt üst eden Diriliş Ertuğrul dizisini geride bıraktığı söylenilen dizide, herhafta aksiyon doruklara çıkıyor.

Diriliş Ertuğrul ile reytinglerde yarışan Sen Anlat Karadeniz, iddialı diziyi bitirdi.

Sen Anlat Karadeniz 5.son bölümde; Gürcistan üzerinden Rusya’ya kaçıp özgürlüğüne kavuşacakken, Vedat’ın ellerine düşen Nefes’in çığlıklarını duyan yine Tahir olur. Nefes’le birebir hesaplaşma peşinde olan Vedat, Yiğit’i de annesinden koparıp İstanbul’a gönderir.

Tahir ve kardeşleri tam Yiğit’i bulmuşken, Nefes’in evladına kavuşmasıyla gelen mutluluğu kısa sürecektir.

Ekrana geldiği ilk günden itibaren sürekli yükselen grafiği ile dikkatleri üzerine çeken Meryem dizisi, Diriliş Ertuğrul’un bile alt eden Sen Anlat Karadeniz’in yayın hayatına başlamasının ardından hızlı bir düşüşe geçti. Bu düşüşün önüne geçemeyen yapımcı, 30. bölümde final kararı aldı.

Yiğit’i alıkoyan Vedat’ın şimdiki oyunu onu kullanarak Nefes’i kendine çekmektir.

Yiğit’ten Tahir ile ilgili bilgiler de alan Vedat duyduklarıyla çılgına dönecektir. Peki, Tahir kendinden çok değer verdiği Yiğit’i annesine geri getirebilecek mi? Son bölüm finalinde Mustafa’nın hamlesi herkesi şaşkına çevirdi. ‘Her şeyi senin için yaptım Tahir’ diyerek kalbine doğrulttuğu silahın tetiğini çeker.

Sen Anlat Karadeniz 6.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Ulaş Tuna Aslantepe, İre Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu ve Sinan Tuzcu gibi isimlerin rol aldığı Osman Sınav imzalı Sen Anlat Karadeniz 6.bölümü ile 28 Şubat Çarşamba günü saat 20.00’de ATV ekranlarında olacak.

Sen Anlat Karadeniz son bölümde neler oldu? Nefes ve Yiğit’in Rusya’daki özgürlük hayalleri, Vedat’ın onları yakalamasıyla suya düşer. Tahir, Batum’da Nefes’ten gelecek “sağ salim vardık” haberini beklerken, Vedat, Nefes’ten oğlunu da ayırır, Yiğit’i annesinin kollarından koparıp İstanbul’a gönderir. Nefes şimdi yabancı bir memlekette yapayalnız Vedat’ın zalim ellerindedir.

Sen Anlat Karadeniz Rekor Kırdı
3 (60%) 1 Puan

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

0 Puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ateist Adam İşte Böyle Gömüldü

Dehşet çiftliğinden anne ihbarı kurtardı